Вас вітає ТОВ Промсільгторг

Газові котли

ТОВ Промсільгторг український виробник газових котлів ТМ Велгас.

Продукція підприємства це лінійка одно- та двоконтурних котлів, парапетних 7,5 кВт 17,5 кВт, димохідних 12,5 кВт 50 кВт.

Вся продукція заводу сертифікована і відповідає вимогам ТУ і європейським стандартам. У котлах нашого виробництва використовується виключно імпортна газова автоматика компаній Євросіт і Хонневел.

На котли нашого виробництва діє трирічна гарантія.

З питань придбання котлів звертайтесь за телефонами +380 (4637) 44479, 44537, через форму в розділі контакти або пишіть на info@promsilgtorg.com.uaP

Парапетні котли Димохідні котли Прайс-лист


Газові котли опалення

Підлогові газові котли з давніх пір є звичайним атрибутом приватних будинків і заміського житла. За час свого існування підлогові газові котли майже зовсім не змінилися. Тому цей прилад можна назвати традиційним пристроєм. Проте є варіанти його виконання його окремих вузлів і частин, наприклад, теплообмінників.

Теплообмінник підлогового газового котла, виготовлений або із сталі, або з чавуну. Існує безліч думок фахівців про те, який з матеріалів більш підходить для котлів. Який з матеріалів краще однозначну відповідь дати неможливо. З одного боку, підлогові котли з чавунними теплообмінниками більш захищені від руйнування корозією. Але існують і недоліки теплообмінник з чавуну більш крихкий, що може вплинути на виникнення мікротріщин та інших пошкоджень в процесі транспортування або навантаженні. Купуючи котли газові підлогові з чавунним теплообмінником, слід враховувати ще й те, що жорстка вода може викликати його руйнування в результаті локальних перегрівів.

У свою чергу котли опалення газові підлогових зі сталі більшою мірою не бояться механічних пошкоджень при транспортуванні або навантаженні / розвантаженні агрегату. Однак корозія може пошкодити сталевий теплообмінник, в результаті неправильної експлуатації. Тому перш ніж придбати газовий котел необхідно враховувати умови його використання. Головне правило в експлуатації температура в самому котлі не повинна бути нижче [точки росиk. Тому встановлювати газовий котел опалення, щоб уникнути неприємностей, краще всього довірити професіоналам.

Крім теплообмінників, існують різновиди та пальників для котлів, які здійснюють опалення приміщень. За даним видом відмінності які саме пальники встановлені всі газові котли опалення можна розділити на дві групи. Пальники бувають атмосферні або ж надувні.

Опалювальний газовий котел, обладнаний атмосферним пальником, завжди характеризується простотою, низькою ціною і тихою роботою. Котли з НАДДУВНИМ пальником мають більший ККД і більш високу ціну. Такі моделі підлогових газових котлів, з надувним пальником, можуть передбачати установку пальників, як для рідкого палива, так і для газу. Атмосферний пальник служить довше, а дуттьових більше економічна і її робота менш залежить від перепадів тиску газу. Необхідно відзначити, що купити газові котли з атмосферним пальником завжди зручніше, так як вона включається у вартість, тоді як наддувних не йде в комплекті і купувати її треба буде окремо.

Перш ніж котел газовий купити, необхідно врахувати і такі фактори, як тиск газу в магістралі і продуктивність котла. Теплова продуктивність котла включає в себе кілька складових. Головна це потужність котла, необхідна для покриття витрат тепла на обігрів будинку. Вона дорівнює сумарній потужності всього прокладається контуру, всіх задіяних у ньому опалювальних приладів. Важливо враховувати й іншу складову потужність, що використовується на гаряче водопостачання, у разі, коли купується котел газовий двоконтурний і вода підігрівається в його вбудованому бойлері. Котел газовий одноконтурний, на відміну від двоконтурного, не має власного контуру, що забезпечує гаряче водопостачання. Багато двоконтурні газові котли, нових моделей, обладнуються вбудованими розширювальними баками самих різних обємів, циркуляційними насосами.

Продажі газових котлів в даний час сильно зросли завдяки простоті та автоматизації. Наприклад, опалювальні котли газові, що використовують електронну модуляцію полумя і вбудовану систему самодіагностики, володіють підвищеною зручністю експлуатації і обслуговування. А сучасний дизайн дозволяє розміщувати котел опалювальний практично в будь-якому інтерєрі.

Перш ніж купити газовий котел, необхідно все ретельно обміркувати, тверезо оцінити свої потреби, так як самі сучасні газові котли є досить дорогої покупкою. Такі котли мають більш надійну топку, яка не боїться прогорання. Тому вони можуть експлуатуватися тридцять і більше років, і мають ККД 95%. Ціна котла безпосередньо залежить і від встановленої на нього автоматики. Газовий підлоговий котел з мінімальним набором автоматики можна придбати за зовсім доступною ціною, але регулювання температури в приміщенні буде проводитися вручну. Котел з найтоншою, сучасною автоматикою обійдеться дорожче, але буде більш комфортний і безпечний. Також необхідно враховувати, що в більшості моментів роботи котла, таких як розпалення, регулювання температури, необхідно електрику.

Все це вимагає відповідального підходу до вибору газового котла. Купівля газового котла важливий крок, тому що від надійної роботи приладу залежить безпека і комфорт проживання в будинку цілої родини. Прийнявши рішення про купівлю нового газового котла, завжди потрібно проконсультуватися з фахівцями нашої компанії і вирішити, якої потужності буде достатньо для опалювального приміщення.

Купити газовий котел в Україні

На нашому сайті Ви можете придбати котел газовий незалежно від того, де Ви знаходитесь в Україні: Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Львів і т.д. Наша компанія здійснює доставку газових котлів у будь-який регіон країни.СТАТИ ПАРТНЕРОМ